Volné pracovní místo  obsluha a seřizování CNC laser

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 140 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce TONER RL, spol. s r.o.(Stříbro)
Nádražní č.p. použijte odpovědní formulář Stříbro
NECHOĎTE PROSÍM NA UVEDENOU ADRESU
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář tel. použijte odpovědní formulář
vzdělání technického směru, znalost technické a výkresové dokumentace, základní práce na PC, praxe na podobné pozici vítána
Obsluha CNC laser kombi stroje
Profil společnosti:
Jsme dynamicky se rozvíjející rodinná strojírenská společnost Toner RL spol. s.r.o. zaměřená na export do EU.
Náplň práce:
Obsluha a seřizování CNC laser.
Požadujeme:
SOU/SŠ vzdělání technického směru (vyučení v oboru) znalost technické a výkresové dokumentace, základní práce na PC, praxe na podobné pozici vítána, touhu realizovat se v malém kolektivu a ochotu
spolupodílet se na rozvoji společnosti.
Nabízíme:
Základní plat 140,-Kč/h, příspěvek na penzijní připojištění, finanční podíl na výsledku firmy,
osobní ohodnocení, práci v nově vznikajícím kolektivu, možnost seberealizace, práci ve
dvousměnném provozu.
Místo práce: Stříbro (okr. Tachov)
V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 5.9.2017