Volné pracovní místo  OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

I ABSOLVENTI. Nástup ihned nebo po dohodě. I ABSOLVENTI. Profesní životopis zašlete na e-mail použijte odpovědní formulář tel. použijte odpovědní formulář . Pracovní doba: jednosměnný provoz. Pracoviště: Ondratice 187. Doprava do práce z okolí Prostějova zajištěna

Jsme firma zabývající se výrobou manipulační techniky, transportních palet a přípravkových stolů pro automobilový průmysl. Dále se zabýváme vývojem a konstrukcí prototypových výrobků.

Náplň práce: obsluha CNC ohraňovacího lisu AMADA HFE 3i 5020
Požadavky: samostatnost, pracovitost, spolehlivost, ochotu, slušnost
Nabízíme: náborový příspěvek 30 000,-, firemní automobil i pro soukromé účely (plně hrazené dopravné), firemní tarif (kompletně hrazené neomezené volání), jednosměnný provoz, práce v malém kolektivu, nový stroj, zajímavá práce

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
E-mail z Cars Technology s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.