Volné pracovní místo  OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

OBSLUHA CNC OHRAŇOVACÍHO LISU ve strojírenské zakázkové výrobě, nástup dohodou, třísměnný provoz, středisko v Libřicích u Hradce Králové
  • Náplň práce: hlavní náplní je seřízení stroje, nastavení základních technologických parametrů, ohýbání výrobků z tenkých plechů a údržba stroje, zadání pro výrobu je formou technologického postupu a výkresové dokumentace, práce obsluhy strojů je spojená s povinností kontroly výrobků a odpovědností za kvalitu a efektivitu výroby
  • Požadujeme: vzdělání SŠ nebo ÚSO, technický směr výhodou, ne podmínkou, základní orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech, samostatnost, přesnost a důslednost, schopnost přijmout odpovědnost, ochota učit se
  • Životopisy zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
  • Informace o firmě na: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Jiné

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017