Volné pracovní místo  OBSLUHA CNC STROJE

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 150 Kč / měsíc

Nástup ihned. Životopisy zasílejte na adresu: použijte odpovědní formulář Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, schopnost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost programování, spolehlivost, flexibilita, zodpovědný přístup k práci, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu
Náplň práce: obsluha a seřízení CNC, programování v systému HEIDENHEIN, výroba dílů dle výkresové dokumentace
Nabízíme : finanční ohodnocení odpovídající výsledkům a pracovnímu nasazení, měsíční prémie, bohaté firemní benefity (65,- Kč stravenky hrazené v plné výši, 25 dní dovolené,docházkový pololetní bonus 2.000,-Kč, 13.a 14.plat, atd.),zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě. PD: 6:00-14:30 a 13:30-22:00 hod. Hlídané firemní parkoviště.

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016