Volné pracovní místo  Obsluha CNC stroje

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 120–145 Kč / měsíc

Pracoviště: Hybešova č.p. 1291/14, Olomouc. Nástup možný ihned.
Společnost ROUČKA ARMATURY, a.s. se sídlem v Olomouci přijme obsluhu CNC stroje.

Náplň práce:
  • malosériové obrábění strojních součástí středních velikostí na CNC stroji
  • obsluha stroje, měření vyrobené součástí dle výkresové dokumentace a následné korekce
  • úprava nastavení stroje pro dosažení optimálního výkonu
  • příprava, kontrola nářadí a nástrojů, preventivní údržba stroje
  • identifikace strojních a systémových chyb, přijímání nápravných opatření

Požadavky:
  • vyučen v oboru
  • praxe na CNC strojích minimálně 3 roky
  • základní znalost programování CNC strojů (schopnost orientovat se v programu)
  • technické myšlení a prostorová představivost
  • správné zacházení s měřidly
  • orientace v technickém kreslení
  • manuální zručnost
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme: stabilní a perspektivní zaměstnání, výkonnostní prémie, stravenky. Nástupní plat od 120 Kč/hod. + osobní ohodnocení, po zaučení 145 Kč/hod. + osobní ohodnocení.

Životopis zasílejte POUZE na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 23.10.2017