Volné pracovní místo  Obsluha CNC strojů - frézař

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
" SŠ strojního směru nebo vyučení v oboru obrábění
" praxi na CNC strojích
" základní znalost programování CNC strojů ( znalost řídících systémů Heidenhain a Siemens vítána)
" orientace ve výkresové dokumentaci nutná
" odpovědnost a smysl pro přesnost

Pracovní náplň:
" seřízení a obsluha CNC strojů
" přesná výroba součástí dle výkresové dokumentace a technologických postupů
" příprava výrobního procesu - příprava a seřízení stroje
" opracování dílů z ušlechtilých materiálů
" evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce

Nabízíme :
" práci na hlavní pracovní poměr
" perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti
" příspěvek na stravování
" možnost profesního růstu ( školení v programování CNC strojů)

Životopisy zasílejte, prosím, pouze na e-mail: použijte odpovědní formulář , do předmětu uveďte název pracovního místa - Obsluha CNC strojů - frézař

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 7.9.2017