Volné pracovní místo  Obsluha CNC vysekávačky a laseru

Firma OPOP s.r.o.
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 31 000–38 000 Kč / měsíc

NÁPLŇ PRÁCE: nastavení, seřízení a obsluha CNC vysekávačky a laseru.
POŽADUJEME: ÚSO vzdělání strojírenského směru výhodou, znalost výkresové dokumentace a čtení strojařských výkresů podmínkou, praxe na uvedených strojích výhodou.
CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:
  • Zázemí prosperující a perspektivní firmy, která je na trhu už přes 70 let
  • Možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • Motivační mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 180,- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexipass v hodnotě 8.000,- Kč ročně
  • Věrnostní odměny
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
  • Vánoční dárky
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář mezi 8 - 14 hod nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 8.4.2024