Volné pracovní místo obsluha digitální tiskárny

12.10.2017
3dot a.s.
Místo pracoviště
Nádražní 25, Hrušovany u Brna, 664 62, Hrušovany u Brna
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Hrubý plat
15 000 Kč - 25 000 Kč / měsíc
Směnnost
Jednosměnný provoz
Pracovní období
od 16.10.2017

Popis pracovní nabídky

První kontakt e-mailem.
POZICE: tiskař digitální tisk a fréza
Požadujeme:

  • vzdělání středoškolské, technické nebo polygrafické, rekvalifikace v oblasti grafik
  • dobrou znalost práce na PC, kterou budeme dále rozvíjet základní výukou grafických programů pro obsluhu strojů a frézy
  • pokud Vás baví práce s PC je to základní předpoklad pro ty, kteří chtějí změnit obor
  • výhoda pro absolventy polygrafie nebo samouky grafických programů a programů, CNC, CAD, Corel – doškolíme, zaučíme
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, odolnost proti stresu, vysoké pracovní nasazení, fyzická zdatnost
  • kreativní přístup k práci

Náplň práce:

  • tisk na velkoplošných digitálních strojích deskových – UV, fréza
  • koordinace zakázek na pracovišti
  • základní příprava tiskových dat a řezacích dat, společně i s grafickým oddělením
  • kontrola a kompletace zakázek
  • konzultace s obchodním týmem
  • balení zakázek

Nabízíme:

  • možnost osobního a profesního růstu, práce v mladém kolektivu
  • možnost postupu ve firmě na zástupce vedoucího výroby, produkce a obchodu
  • rychlý růst platů v případě progrese na strojích
  • práce na HPP případně na (ZL) ,
  • firemní mobil v případě vedení pracoviště
  • finanční ohodnocení odpovídající schopnostem a pracovnímu nasazení, odvedené kvalitě práce
  • absolventy, samouky, nadšence doškolíme

Orientační plat: 15 000 – 25000 Kč / měsíčně dle zkušeností, rychlosti zaučení, následně dohodou
Nástup možný ihned

Kontaktní osoba: Eva Kučerova, poslat email

Místo výkonu práce: Hrušovany u Brna, Nádražní 25
Dostupnost: vlakem, autobusem, autem

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Ing. Eva Kučerová (3dot a.s.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti 3dot a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost 3dot a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.