Volné pracovní místo Obsluha dokončovacích strojů

19.7.2016
HYDRAP, spol. s r.o.
Místo pracoviště
Návesní 1, Mladcová, 760 01, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Dvousměnný provoz

Požadavky: vyučen (orientace ve výkresové dokumentaci a znalost způsobů měření výhodou), základy práce s PC, spolehlivost
Náplň práce: obsluha strojů, kontrola opracovaných či vyrobených kusů, zodpovědnost za kvalitu vyrobených kusů, plnění a dodržování norem
Výhody: práci na HPP ve stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, perspektiva dlouhodobé spolupráce, příspěvek na stravování, zázemí tradiční společnosti v oboru
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo se hlásit telefonicky.

Podobné nabídky práce

Svářeč
• čítanie a porozumenie zváračských inštrukcií, štandardných výkresov • použitie eletrického a plynového zvárania • zváranie, zvariteľnosť materiálu, namáhanie materiálu pri zváran ...
Fortaco s. r. o. Fortaco s.r.o., Staničná 788/11, Ho... Plný úvazek
včera
Zamecnik
Zamecnicke prace v produkci prace pri meste Graz
HOGO GmbH Graz a okoli Plný úvazek
týden
Hledame svarece MIG MAG WIG
hledame svarece do vyroby /prac.mista jsou v Hornim Rakousku take na stavby certifikaty vitane praxe potrebna
HOGO GmbH Rakousko Plný úvazek
aktivní
Pracovnik do produkce
Hledame pracovniky do produkce baleni salam kompletizace elektro desticek baleni plastovych dilu
HOGO GmbH Wels LINZ Plný úvazek
dnes
BRUSIČ
broušení vrtání frézování opravy jednotlivých kusů
SPINWARE s.r.o. okr. Zlín Plný úvazek
dnes
SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ
opravy a seřizování lisovacích strojů výměna nástrojů částečné programování práce s výkresovou dokumentací
dnes