Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Dělník ve výrobě
Lokalita:
Vsetín
Zveřejnil:
Úřad práce Vsetín
Může se Vám hodit:
Dělník ve výrobě Vsetín

Volné pracovní místo Obsluha dřevoobráběcích strojů vyšší kategorie

15.11.2016
AGROSPOL LUŽNÁ, s.r.o.
Místo pracoviště
247, Lužná, 756 11, Lužná
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

OBSLUHA DŘEVOOBRÁBĚCÍCH STROJŮ VYŠŠÍ KATEGORIE
Požadujeme: praxi v oboru
Náplň práce: obsluha dřevoobráběcích strojů, vyhotovení zakázek, broušení nástrojů, kompletace zakázek, jakostní třídění dřeva
První kontakt: osobně v sídle nebo na pracovišti od 6–14:30 hod., telefonicky od 6–14:30hod. poslat email , e-mail: poslat email
Ověřeno: 14.11.2016

Podobné nabídky práce

Brouseni plastovych dilu /Tirolsko, Salzburg
Brouseni plastovych dilu nejenom pro automobilovy prumysl
HOGO GmbH Tirolsko a Salzburg Plný úvazek
aktivní
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK (15.000 - 17.000,- Kč)
Jste manuálně zručný a hledáte práci ve stabilní společnosti? Chcete pracovat v moderním pracovním prostředí, jako kmenový zaměstnanec? Pak je tato pozice určena právě Vám! Významná strojírenská společnost přijme schopné praco ...
Advantage Consulting, s.r.o. vsetín Plný úvazek
dnes
(126) Snadná práce - 16 000Kč čistého + ubytování zdarma
pracoviště a ubytování v LIBERCI výroba dílů pro klimatizační jednotky a montáž klimatizačních jednotek práce vhodná i pro ženy
EDYMAX SE Liberec XXIII-Doubí, Liberec Plný úvazek
včera
Práce pro ženy 16 900Kč čistého + ubytování zdarma volejte 800 60...
pracoviště ve Stráži nad Nisou (Liberecko) + ubytování zdarma volejte <!--poslatEmail-->výroba izolovaných vodičů a kabelových svazků pro automotive práce pro ženy
EDYMAX SE Stráž nad Nisou, okres Liberec Plný úvazek
včera
Slévárenský dělník 24 000kč + ubytování zdarma 800600200
pracoviště v Liberci s ubytováním lití a opracování hliníkových odlitků, obsluha lis.stroje (jeho údržba a čištění) kontrola kvality výrobků a zadávání informací do výrobního PC systému. Rovnání, broušení, balení a manipulace s od ...
EDYMAX SE Liberec, okres Liberec Plný úvazek
týden
Bor u Tachova - 24 000Kč čistého, strava zdarma + ubytování
naučíš se výrobu a potahování autosedaček pro BMW řady 5 a 7
EDYMAX SE Bor u Tachova, okres Tachov Plný úvazek
týden