Volné pracovní místo  Obsluha dvou linek (pytlovací nebo řezací) - sdílené místo pro 2 pracovníky

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 70 000–80 000 Kč / měsíc

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 14:00 hodin nebo osobně po předchozí domluvě.

Náplň práce:
  • jedná se o sdílené pracovní místo pro dva pracovníky (společná práce buď na pytlovací nebo řezací lince
  • uvedené mzdové rozpětí je součtové pro oba pracovníky, výkon na linkách je kolektivní, každý pracovník má polovinu z dosaženého výdělku
  • rodinný vztah je výhodou.
Požadujeme:
  • řidičský průkaz sk. T nebo C a základní znalost programu Excel nutností alespoň u jednoho z pracovníků.
Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy, příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • jednosměnný provoz, práce PO-PÁ, volné víkendy
  • nástup možný ihned, případně dle dohody.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek na oběd

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024