Volné pracovní místo  Obsluha keramické linky

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 84–95 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: RAKO 3 Lubná u Rakovníka
Náplň práce: jedná se zejména o obsluhu glazovacího zařízení nebo obsluhu třídícího zařízení
Požadavky: vzdělání vyučen nebo maturita, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
Nabízíme: zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci, zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti s řadou sociálních výhod, odpovídající finanční ohodnocení, 13. plat, příplatky nad rámec zákona, pracovní dobu 7,5 h/den, týden dovolené nad rámec zákona, příspěvek na rekreaci ve výši 4.500,- Kč, závodní stravování a další zajímavé benefity, možnost zvýšení kvalifikace a karierního postupu
Kontakt: Zuzana Pichrtová použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář (7:00-15:00), e-mail: použijte odpovědní formulář nebo osobně: Závod RAKO 3 Lubná u Rakovníka (7:00-15:00)

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2017