Volné pracovní místo  Obsluha lakovacího robota

Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda od 26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ZamK;
Středně velká strojírenská firma IMETAL s.r.o. s provozovnou v Bystřici nad Pernštejnem hledá nového kolegu na pozici Obsluha lakovacího robota. Máme dlouholetou zkušenost v přesném strojním obrábění strojních dílů se zaměřením na frézovací a soustružnické operace. Jsme součástí holdingu JPS Group a spolehlivý dodavatel pro české i zahraniční firmy.
Nástup možný ihned.
Náplň práce:
  • obsluha lakovacího robota vč. přípravy dílů pro lakování
  • vizuální kontrola nalakovaných dílů
  • základní údržba
Požadujeme:
  • technické vzdělání výhodou
  • spolehlivost, manuální zručnost, pečlivost
  • zkušenost s obsluhou automatických linek či robotů výhodou
Nabízíme:
  • zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • postupný adaptační proces
  • atraktivní finanční ohodnocení
Mzdové podmínky: od 160,- Kč/h (úkolem 180,- Kč/h), mzdové ohodnocení podle výkonu
zvláštní prémie, ubytování pro azylanty, možnost si napracovat hodiny, příspěvek na
stravování
První kontakt telefonicky;

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Jiné výhody - zvl.prémie, ubyt. pro azylanty, možnost si napracovat hod., příspěvek na strav.

Vhodné pro

Cizince, azylanty a uprchlíky z Ukrajiny

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024

Máte zájem o nabídku Obsluha lakovacího robota?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Josef Slavíček z IMETAL s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha lakovacího robota

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.