Volné pracovní místo  obsluha nakladače, dělník manipulační

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 90–110 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Manipulační dělník, obsluha kolového nakladače

Náplň práce
  • obsluha kolového nakladače
  • řízení vysokozdvižného vozíku – po dohodě
  • manipulace s odpadem
  • dodržování technologických a pracovních postupů v oblasti BOZP, PO a ŽP

Požadujeme
  • SOU/SŠ
  • řidičské oprávnění na VZV - výhodou
  • oprávnění na řízení kolového nakladače, průkaz strojníka
  • aktivní přístup k práci
  • ŘP sk B
  • samostatnost, pracovitost, svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme
  • pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr, pravidelná ranní směna
  • stravenky, dovolená navíc a další firemní benefity

nástup: ihned
místo pracoviště: Boskovice

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2017