Volné pracovní místo  OBSLUHA NC STROJE

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Náplň práce: práce na NC stroji dle dokumentace a technologie, provádění kontrolních a jiných činností stanovených systémem řízení jakosti, příslušnými technickými a organizačními normami

Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, praxe není nutná, absolventy zaučíme,schopnost práce s těžšími obráběnými díly, důslednost, odpovědnost, spolehlivost, přesnost

Dovolená 24 dnů, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, náborový příspěvek ve výši 9.000 Kč.

možnost ubytování

kontakt: po - pá od 8.00 do 16.00 hod.,

Benefity

  • Ubytování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, náborový příspěvek

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 4.4.2024

Máte zájem o nabídku OBSLUHA NC STROJE?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Aneta Mórová Dis. z CHARVÁT AXL, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBSLUHA NC STROJE

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.