Volné pracovní místo  Obsluha pásové pily

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Náplň práce: obsluha mobilní pásové pily (Wood-Mizer a Trak-met), asistence u obsluhy pásové pily: odnášení hotových výrobků (trámy, latě, prkna) a příprava kulatiny na pořez.
Práce v mladém kolektivu, časově a fyzicky náročnější ale velmi dobře honorována, úkolová mzda.
Úvazek možno plný i částečný, na vzdělání nezáleží, praxi nevyžadujeme. Požadujeme pouze pracovitost, spolehlivopst, zájem o práci a chuť si vydělat.
Prémie nad rámec domluveného množství.

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Zvláštní prémie - prémie za práci nad rámec domluveného množství

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku Obsluha pásové pily?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martin Němec, jednatel z MPZ dřevo, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha pásové pily

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.