Volné pracovní místo  OBSLUHA PERCHLOROVÉ PRAČKY

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 58.
NÁPLŇ PRÁCE:
Podle dokumentovaných postupů samostatné provádění praní vyráběných dílců a ukládání palet (blistrů) a regeneraci perchlorethylénu. Provádění kontrol Ph perchlorethylénu a přidáváním přísad regulace jeho hodnoty. Samostatná obsluha čistícího zařízení RWTUS. Udržování návodky v čistém stavu. Manipuluje s vyrobenými dílci.
Požadujeme:
  • min. SOU
  • znalost čtení technické dokumentace
  • spolehlivost, samostatnost a pečlivost
  • manuální zručnost
V případě, že máte o uvedenou pozici zájem a splňujete naše požadavky, zašlete svůj životopis na: použijte odpovědní formulář Do předmětu zprávy uveďte: OBSLUHA PERCHLOROVÉ PRAČKY - DECOLETA.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016