Volné pracovní místo  OBSLUHA POKLADNY A LEKTOR/KA V DÍLNIČKÁCH - BRIGÁDA

Pracovní poměr Úvazek Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 120–140 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Brigádník/ce v EKOParku
  • Práce na vstupní pokladně a lektor v Ekodílničkách
Brigáda vhodná pro studenty VŠ a všechny, kdo mají kladný vztah k přírodě, dětem a kulturním, sportovním či vzdělávacím aktivitám.
Požadavky: Spolehlivý a odpovědný přístup, flexibilita, kladný vztah k dětem.
Praxe není podmínkou, nezkušené zaškolíme.
Náplň práce: práce s dětmi, práce na pokladně a stánku - drobný prodej, běžná údržba parku, kreativní práce v dílničkách, možnost realizace vlastních nápadů, projektů a workshopů
Pracovní doba: denní, vč. víkendů, směny vždy dle dohody
Nástup po dohodě - v průběhu května až června (ukončení sezony EKOParku v září 2024)
Benefity: neomezené rodinné vstupné do EKOParku
Svůj životopis zašlete prosím na použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 31.8.2024

Máte zájem o nabídku OBSLUHA POKLADNY A LEKTOR/KA V DÍLNIČKÁCH - BRIGÁDA?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Stanislav Šťastný z První volnočasový Ekopark Liberec, z.ú.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBSLUHA POKLADNY A LEKTOR/KA V DÍLNIČKÁCH - BRIGÁDA

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.