Volné pracovní místo  Obsluha polygrafického stroje

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt:
Petrova Inna, tel.: použijte odpovědní formulář , Po - Pá 8 - 14 hod,
e-mail: použijte odpovědní formulář
osobně: úterý, čtvrtek 12 - 14 hod.

Požadavky:
Zravotní způsobilost
Fyzická zdatnost, manuální zručnost
Pracovitost a pečlivost.

Náplň práce:
Napragramuje archovací/výsekový stroj
Zajišťuje archování dle technického rozkresu
Obsluhuje stroj/zařízení dle základních pokynů výrobce zařízení a dle předpisů BOZP.

Zaměstnanecké výhody:
Podnikové stravování, poukázky na děti, slevy do Vodního světa v Kolíně, sick day.

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody - poukázky na děti, slevy do Vodního světa v Kolíně, sick day

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 3.2.2023

Máte zájem o nabídku Obsluha polygrafického stroje?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Inna Petrova z OTK printing & packaging a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha polygrafického stroje

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.