Volné pracovní místo  OBSLUHA PŘÍPRAVY SUROVIN

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

OBSLUHA PŘÍPRAVY SUROVIN
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, nepřetržitý provoz (denní/noční, 24/7, 4 směny/12 hodin)
  • Náplň práce: doplňování výrobních surovin, obsluha výrobních strojů a zařízení, případné opravy výrobních strojů a zařízení, dodržování technologických postupů a výrobních parametrů, odběr vzorků a měření kvality meziproduktů ve výrobě
  • Požadujeme: min. vyučení v technickém oboru, praxe elektrikáře, platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/78 Sb. a osvědčení na VZV výhodou, ŘP sk. B, pečlivost, svědomitost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce
  • Nabízíme: zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu, zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, systém zaměstnaneckých benefitů
  • V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Čtyřsměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017