Volné pracovní místo  OBSLUHA REGRANULAČNÍCH LINEK

Lokalita 123, Bohuslavice
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 32 000–47 000 Kč / měsíc

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED. Kontaktní osoba Mgr. Jiřina Navrátilová, tel. použijte odpovědní formulář (volat Po-Pá, 8:00-15:00), e-mail: použijte odpovědní formulář osobně Bohuslavice 123 (v době 8:00-15:00). Možná nezávazná prohlídka pracoviště.

Požadujeme: zručnost, pečlivost, zkušenost s obsluhou VZV výhodou - ne podmínkou
Náplň práce: obsluha a čištění regranulačních linek, evidence dokumentů k výrobě vzorků, manipulace s materiálem
Nabízíme: výkonnostní bonus - za dobrou práci - dobrá odměna, práce v režimu "JEDEN TÝDEN V PRÁCI, JEDEN TÝDEN DOMA", 12ti hodinové směny (denní/noční), stravenkový paušál v hodnotě 113 Kč, možnost profesního růstu, bezplatné získání průkazu na VZV - v rámci práce vás zaškolíme, moderní, bezpečné a čisté pracovní prostředí, příplatky za nepřetržitý provoz, noční směny, víkendy, výplata vždy 15. den v měsíci, nezávazná prohlídka pracoviště, ať víte, do čeho jdete

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku OBSLUHA REGRANULAČNÍCH LINEK?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Jiřina Navrátilová z Remarkplast s.r.o.

Aktualizováno před 6 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku OBSLUHA REGRANULAČNÍCH LINEK

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.