Volné pracovní místo  OBSLUHA STEZKY V OBLACÍCH (DPP, DPČ)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Brigády, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 80 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Relax & sport resort Dolní Morava, Dolní Morava č.p. 46, 561 69 Králíky
Náplň práce:
Prodej lístků, prodej zboží, údržba objektu, provoz tobogánu
Požadujeme:
  • Věk minimálně 18let
  • Základní znalost práce na PC
  • Zodpovědný přístup
  • Dobrý zdravotní stav (schopnost práce venku)
  • Komunikativnost, časovou flexibilitu
  • Práce s peněžní hotovostí, trestní bezúhonnost
Nabízíme:
  • Práci na DPP nebo DPČ
  • Perspektivní zaměstnání s odpovídajícím mzdovým ohodnocením s možností růstu
  • Vzdělávání a rozvoj, pracovní stáže v ČR i v zahraničí
  • Práci v ekonomicky stabilním sportovním středisku s dynamickým růstem
  • Práci v příjemném kolektivu a krásném prostředí horské přírody
  • Možnost podílet se na úspěšném projektu