Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Dělník ve výrobě
Lokalita:
Plzeň-město
Zveřejnil:
Úřad práce Plzeň
Může se Vám hodit:
Dělník ve výrobě Plzeň-město

Volné pracovní místo Obsluha stroje

10.5.2017
KS-Europe s.r.o.
Místo pracoviště
Komenského 598, Šťáhlavy, 332 03, Šťáhlavy
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň práce

obsluha technologické linky dle pokynů vedoucího stroje
zodpovědnost za dodržení předepsaných technologických postupů a za pořádek na pracovišti
provádění jednoduché údržby na lince

Přepoklady pro výkon práce

spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek
schopnost zaučit se na předepsané technologické operace
dobrý zdravotní stav umožňující práci ve stoje

Nabízíme

práci ve 3 směnném provozu na hlavní pracovní poměr v silné a stabilní společnosti

každoroční navyšování mezd
firemní autobusová doprava ze směru Nepomuk, Blovice, Spálené Poříčí, Radnice na všechny směny zajištěna
příspěvek na stravování

5 týdnů dovolené
věrnostní a jubilejní odměny
motivační odměna

rehabilitace, masáže
právní poradenství pro soukromé účely
po 6 měsících příspěvek na penzijní připojištění

odborné vzdělávání
možnost karierového růstu

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Podobné nabídky práce

Operátor výrobní linky - kompletace hraček
Kompletace plastových hraček značky BRUDER podle zadaného technologického postupu
BRUDER CZ s.r.o. Chebská 513/39, Plzeň Plný úvazek
aktivní
Operátor výroby -fyzicky nenáročná práce za 92Kč/hod+bonusy
výroba LCD televizí a blu-ray přehrávačů práce u výrobní linky
EDYMAX SE Plzeň, okres Plzeň-město Plný úvazek
dnes
OPERÁTOR/-KA VÝROBY, až 92 Kč/hod čistého
výroba a montáž klimatizací v Plzni plnění úkolů na výrobní lince
dnes
Operátor výroby - až 155 Kč/hod čistého
zajištění úkolů na lince výroby sedaček pro luxusní vozy BMW
EDYMAX SE Nová Hospoda, Bor Plný úvazek
dnes
SVÁŘEČ C02 Finanční ohodnocení dle zkušeností
Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se žárovým zinkováním, hledáme vhodné uchazeče na pozice SVÁŘEČ C02. Náplň práce: - svařování ocelových mřížových roštů pomocí CO2 (bodové svařování, navařování, lemování) - z ...
ADECCO spol.s r.o. Plzeň Plný úvazek
včera
Krátkodobá/dlouhodobá brigáda pro každého
Hledáš občasnou/dlouhodobou brigádu? Máme pro Tebe zajímavou nabídku. Hledáme brigádníky do výroby alkoholu na pomocné práce. Mzda 80Kč/hod. Nástup IHNED Náplň práce: - vázání provázku, skládání kartonů, vkládání lahví do krabič ...
ADECCO spol.s r.o. Božkov, Plzeň Brigády
včera