Volné pracovní místo  Obsluha stroje

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 19 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Zbůch
v případě zájmu své profesní CV zasílejte na níže uvedenou e- mailovou adresu
použijte odpovědní formulář tel. použijte odpovědní formulář

Pracovní náplň:
  • Odpovědnost za stav stroje, nastavení, základní údržbu a potřebné výrobní prostředky
(raznice, pilové pásy, přímočará pila, atd.)
  • Dodržování plánu výroby
  • Evidence a příprava materiálu potřebného do výroby
  • Kontrola kvality vstupního materiálu a výstupního produktu.
  • Udržování pořádku na pracovišti.
  • Řízení se požadavky ISO a předpisy BOZP a PO.

Požadavky:
  • minimálně vyučen
  • 2 směnný provoz
  • dobrá fyzická kondice
  • smysl pro pořádek a zodpovědnost

Nabízíme:
-zázemí stabilní české společnosti
-až 25 dní dovolené
-stravenky (100Kč)
-příspěvek na penzijní připojištění (300 Kč)
-příspěvky na dovolenou a volnočasové aktivity

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dovolenou, stravenky
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017