Volné pracovní místo  Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních výrobků

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 25 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Řezání bezpečnostních pásů z role na určenou délku a to na speciálním řezacím stroji.

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, hlavně zrak, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, trpělivost , rozhodnost, technicky zdatný z důvodu obsluhy a seřízení řezacího stroje;

Nabízíme: stravenkový paušál , odměny dle směrnice pro odměňování;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem použijte odpovědní formulář osobně v době od 9:00 - 13:00 hod. na adrese: NRudé armády 89, 289 13 Zvěřínek (areál Temacu) nebo telefonicky v době od 8:00 - 20:00 hod..

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2023

Máte zájem o nabídku Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních výrobků?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jitka Hubáčková z KUTIFEL s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha strojů na výrobu a úpravu textilních výrobků

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.