Volné pracovní místo  Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z gumotextilií

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Náplň práce: Lepení a svinování gumotextilních polotovarů. Polotovary jsou natírány organickými roztoky a poté srolovány do kroužku na svinovacím zařízení. Následuje lisování vyrobených gumotextilních polotovarů. Zakládání polotovarů do předepsaného nástroje a zasunutí do lisu. Díly se z nástroje vyjímají ručně pomocí vzduchu a přípravků.Práce je v klimatizovaném a odvětrávaném prostoru.

Požadavky:dobrý zdravotní stav, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, trpělivost, rozhodnost.

Nabízíme: stravenky, odměny dle směrnice pro odměňování, pomůžeme zajistit ubytování.

Zájemci se mohou hlásit e-mailem, osobně PO - PÁ na adrese: Rudé armády 89, 289 13 Zvěřínek nebo telefonicky v době od 8:00 do 20:00 hod..

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2021

Máte zájem o nabídku Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z gumotextilií?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jitka Hubáčková z KUTIFEL s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z gumotextilií

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.