Volné pracovní místo  Obsluha svařovacích robotů (RTP)

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Do strojírenské společnosti, vítěze soutěže Inovační firma Zlínského kraje 2016 a 2014, hledáme Obsluhu svařovacích robotů (RTP).

Náplň práce:
" Obsluha svařovacích robotů
" Manipulace s kovomateriálem

Očekáváme:
" Min. základní vzdělání, zkušenosti s prací ve strojírenství výhodou
" Zkušenosti se svařováním CO2 výhodou
" Spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
" Hlavní pracovní poměr
" Nástup možný ihned nebo dle dohody
" Pracovní smlouva nejprve na dobu určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
" Místo výkonu práce: Otrokovice

Kontakt:
Strukturovaný životopis, prosím, zasílejte s uvedením pozice Obsluha RTP na e-mail. Děkujeme.

Jsme FAMILY FRIENDLY FIRMA - víme, že máte děti a snažíme se přizpůsobit i vašim potřebám, interní systém vzdělávání, dotované stravování, možnost nákupu materiálů a produktů za zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti.

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2024

Máte zájem o nabídku Obsluha svařovacích robotů (RTP)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Ladislav OBDRŽÁLEK PhD., MBA z Avex Steel Products s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha svařovacích robotů (RTP)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.