Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Pomocná síla do kuchyně
Lokalita:
Rokycany
Zveřejnil:
Úřad práce Rokycany
Může se Vám hodit:
Pomocná síla do kuchyně Rokycany

Volné pracovní místo Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

20.6.2017
AmRest s.r.o.
Místo pracoviště
Nad Strání, Nové Město, 337 01, Rokycany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: odpočívka D5 – Exit 59 km Rokycany – Borek
Náplň práce: 1) PRÁCE NA POKLADNĚ – komunikace s hosty, nabízení našich produktů, přijímání a vydávání finanční hotovosti. 2) PRÁCE NA SERVISE – příprava sendvičů, příloh a salátů. 3) PRÁCE V KUCHYNI – marinace masa, obalování a smažení.
Nabízíme: platové ohodnocení od 12.100,– do 18.000,–Kč/měs., firemní oblečení, strava za zvýhodněné ceny, finanční bonus (dle výkonů), věrnostní odměny.
Podmínkou pro zařazení uchazeče do výběrového řízení je vyplnění krátkého dotazníku, který naleznete ke stažení na: poslat email prosím vyplňte a zašlete společně se svým životopisem na poslat email
Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.
Kontakt pouze e-mailem: Lucie Nejezchlebová, poslat email

Podobné nabídky práce

Mytí nádobí (možnost výběru směn) Plzeň 80Kč
Informace o pracovním místě -mytí nádobí v hotelu - manipulace s nádobím - výpomoc v kuchyni
ADECCO spol.s r.o. Plzeň, okres Plzeň-město Brigády
aktivní
Pomocná síla v kuchyni
Místo výkonu práce: Mýto, Plzeňská č.p. 601 Požadujeme: základní vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení 6.500,- do 7.000,- Kč/měs., zkrácený úvazek 20 hod./týdně. Pracovní poměr po dobu trvání kontraktu s Carrier Beroun, nejdéle vš ...
GTH catering a.s. Plzeňská 601, Mýto Zkrácený úvazek, Brigády, Brigády
Místo výkonu práce: Mýto, Plzeňská č.p. 601 Požadujeme: základní vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení 12.200,- do 13.000,- Kč/měs. Pracovní poměr po dobu trvání kontraktu s Carrier Beroun, nejdéle však do 30. 6. 2020. Kontakt pou ...
GTH catering a.s. Plzeňská 601, Mýto Plný úvazek, Brigády, Brigády
aktivní
Pomocný/pomocná kuchař/kuchařka
Místo výkonu práce: Kulturní dům Volduchy č.p. 258 Požadavky: praxe výhodou První kontakt telefonicky v odpoledních hodinách, nebo e-mailem: p. Erik Andrejs, tel.: <!--poslatEmail-->, e-mail: <!--poslatEmail-->
Erik Andrejs 258, Volduchy Plný úvazek