Volné pracovní místo  Obsluha velkého řezacího stroje

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

Stepa s.ro. Lanškroun – výrobní společnost specializovaná na zpracování papíru, umělých i kovových fólií, textilií a jiných materiálů.
Zabývá se tiskem s unikátní technologií pro podélné řezání a archování.
Vyrábí kotoučky do pokladen, roličky do tachografů a kancelářské, školní a hygienické produkty pro český i evropský trh.

Co vás čeká:
Obsluhovat řezací stroje na zpracování papíru, folií a jiných materiálů příčným nebo podélným řezáním.
Být zodpovědný za přípravu stroje před započetím práce, prakticky zvládnout obsluhu a úpravu strojů.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme:
Vyučení i bez maturity, samostatnost a odpovědný přístup k práci.
Výhodou bude, pokud budete vyučeni ve strojírenském oboru, mechanikem nebo seřizovačem, s maturitou.

Co vám můžeme nabídnout:
Pozici ve stabilní a perspektivní tuzemské výrobní společnosti, motivující platové ohodnocení v závislosti na schopnostech uchazeče, zaměstnanecké výhody.

Odpovědi posílejte e-mailem na: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2016