Volné pracovní místo  Obsluha výrobního zařízení (m, ž)

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 830–34 300 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • obsluha dílčího výrobního zařízení
  • řízení technologického chemického procesu při výrobě
  • nastavování potrubních tras na přečerpávání surovin, hotových výrobků
  • čištění výrobního zařízení
  • preventivní a drobná údržba výrobního zařízení
Požadujeme:
  • SOU/SŠ chemický či strojní obor
Možnost náborového příspěvku 50.000 Kč dle pravidel společnosti.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, zvýhodněné stravování, zvýhodněná rekreace v Krkonoších, karta Cafeterie 2.000 Kč/rok po zkušební době, zaměstnanecké SIM karty i pro rodinné příslušníky po 6ti měsících pracovního poměru, příspěvek na penzijní připojištění 1.000 Kč/měsíc po 1 roce trvání pracovního poměru
Kontakt: pouze telefonicky Po - Pá od 8,00 - 14,00 hod. nebo e-mailem

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025

Máte zájem o nabídku Obsluha výrobního zařízení (m, ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Rollingerová, personailska z CHS Epi, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Obsluha výrobního zařízení (m, ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.