Volné pracovní místo  Obsluha vytápění - OZP (max. 2. st. invalidity)

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 20 000 Kč / měsíc

1. kontakt e-mailem, nejlépe přiložte stručný životopis. Vhodným uchazečům se ozveme obratem.: použijte odpovědní formulář
Požadavky: obsluha vyhrazených tlakových zařízení dle vyhlášky 18/1979 Sb. - zaškolíme
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
  • Kontrola výměníkových stanic se zápisem do Provozního deníku
  • Kontrola chodu čerpadel a celého systému vytápění
  • Regulace topení v zimním období v halách a správní době
  • Měření teplot v halách v zimním období

Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, firemní vzdělávání, pružná pracovní doba, příspěvek na kartu Multisport

Benefity

  • Dovolená navíc - 1 týden nad rámec zákona
  • Jiné výhody - Příspěvek na stravování, firemní vzdělávání, pružná pracovní doba aj.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2024 do 28.2.2025