Volné pracovní místo  Obsluha/seřizovač CNC s ubytováním a náborovým příspěvkem

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

POPIS
Práce ve strojírenském závodě v jižních Čechách s možností ubytování
Náplň práce: třískové obrábění, obsluha a seřizování CNC strojů - soustruhy, frézy
Dvousměnný a občas třísměnný provoz
Pracoviště: LARM a.s. v Netolicích (jižní Čechy, 25 km od Č. Budějovic)

POŽADAVKY
Výuční list obráběč kovů nebo vyučení v podobném oboru (černé řemeslo)
Znalost práce na CNC strojích výhodou
Spolehlivost, pracovitost, zručnost

NABÍZÍME
Odpovídající mzdu + prémie + příplatky
Náborový příspěvek 15 000 Kč
Ubytování zdarma (vedle areálu závodu)
Závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
Více informací na telefonu použijte odpovědní formulář v pracovní dny od 8 do 14 hodin

Kontakt:

Benefity

  • Ubytování
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 19.4.2016