Volné pracovní místo  Odborní prodejci PLANEO Elektro Rakovník

Lokalita Rakovník
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
.Aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně
.Nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům
.Provozní činnosti na prodejně
.Zodpovědnost za osobní výsledky
Požadujeme:
.Zkušenosti z maloobchodního prodeje, v oboru elektro výhodou
.Základní znalost práce na PC
.Příjemné vystupování a prozákaznický přístup
.Výborné komunikační a prodejní dovednosti
.Pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému
.Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
Nabízíme:
.Náročnou a motivující práci se zázemím úspěšné české nadnárodní společnosti (více na použijte odpovědní formulář a použijte odpovědní formulář )
.Propracovaný systém vzdělávání
.Reálnou možnost kariérního a profesního růstu
.Možnost výdělku dle vlastních schopností
.Zaměstnanecké slevy
Nástup do zaměstnání v měsíci květen.

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete svůj životopis emailem na adresu použijte odpovědní formulář do předmětu uveďte "prodejce Rakovník".

Kontakt: pí. Ivana Zemanová, e-mail: použijte odpovědní formulář
Místo výkonu práce: Nábřeží Dr. Beneše, Rakovník (u Billy)

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 28.7.2015