Volné pracovní místo  PRACOVNÍK/-ICE NA PŘÍJEM VZORKŮ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 14 040–21 110 Kč / měsíc

PRACOVNÍK/-CE NA PŘÍJEM VZORKŮ, Oddělení laboratorního servisu, Centrum hygienických laboratoří
  • PP na dobu určitou 6 měsíců od data nástupu s možností následného prodloužení, nástup dle dohody
  • Náplň práce: jednání se zákazníky, sjednávání smluv, evidence objednávek; plánování vzorkování - plánování práce pro skupinu vzorkařů, příprava podkladů, vzorkovacího materiálu a vzorkovnic; příjem vzorků od zákazníků a jejich evidence; příjem plateb od zákazníků; samostatná práce s laboratorním informačním systémem
  • Požadujeme: SŠ vzdělání - zdravotnického, chemického, přírodovědného nebo ekonomického zaměření; práce na PC; základy administrativy; organizační schopnosti, příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost; ŘP sk. B
  • Nabízíme: 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky
  • V případě zájmu kontaktujte: Semencová Jitka Mgr., tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2017 do 30.4.2018