Volné pracovní místo  ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ
  • PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jednosměnný provoz
  • Náplň práce: příprava a tvorba firemních smluvních dokumentů (smlouvy o dílo, kupní smlouvy, nájemní smlouvy, věcná břemena atd.), kompletní agenda subdodavatelských smluv (příprava smluv, připomínkování, kompletace, zajištění podpisů, evidence smluv apod.), konzultace s externí právní kanceláří, příprava podkladů a dokumentů pro jednatele společnosti a následné zajištění jejich podpisů (dopisy obchodním partnerům, apod.), tvorba předávacích protokolů o předání a převzetí díla, běžná administrativa spojená s chodem právního oddělení
  • Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s právním zaměřením, právní minimum, všeobecný právní přehled, základní znalost platných právních předpisů (občanský zákoník, zákoník práce apod.), praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici, schopnost samostatného řešení problémů, organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup, loajalita a pečlivost, časová flexibilita, dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B podmínkou, aktivní řidič
  • V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář Zaměstnavatel akceptuje pouze životopisy s průvodním dopisem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017