Volné pracovní místo  odborný asistent

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 22 200 Kč / měsíc

Děkan Ekonomicko-správní fakulty MU vyhlašuje podle § 77 zákona č. 111/98 Sb. výběrové řízení:
Pro katedru ekonomie
1 místo vysokoškolského učitele v kategorii odborný asistent

Předpokládaný nástup: září 2016
Náplň práce:
" Výuka předmětů Ekonomie práce, Mezinárodní ekonomie
" Vědecko-výzkumná činnost
" Publikace výsledků vědecko-výzkumných projektů
Požadujeme:
" Ukončené doktorské vzdělání v oboru ekonomie nebo hospodářská politika.
" Relevantní publikační činnost v příslušném oboru.
" Schopnost přednášet a publikovat v českém nebo slovenském jazyce a v angličtině
" Schopnost práce v týmu
Podklady k výběrovému řízení:
" Životopis
" Souhrn publikační aktivity za posledních 5 let
" Seznam projektů vědy a výzkumu, na jejichž řešení uchazeč participoval;
" Motivační dopis spolu s vizí vlastního působení na KE (cca 1 strana A4)
" Kopie dokladů o dosažené kvalifikaci

1 místo vysokoškolského učitele v kategorii odborný asistent nebo asistent
" Výuka předmětů Mikroekonomie, Makroekonomie, Hospodářské dějiny
Požadujeme:
" Ukončené doktorské vzdělání v oboru ekonomie nebo hospodářská politika. Případně perspektiva úspěšného ukončení doktorského studia do konce roku 2016.
" Životopis

Přihlášky doložené podklady k výběrovému řízení zasílejte do 31. 5. 2016 pomocí e-přihlášky na webových stránkách Masarykovy univerzity použijte odpovědní formulář .
Bližší informace je možno získat na personálním oddělení Ekonomicko-správní fakulty MU, JUDr. Pavla Zapletalová, telefon použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016