Volné pracovní místo  Odborný koordinátor projevy

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 65 012–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prvotní kontakt:
osobně: Škoda Auto, a.s.
tel.: použijte odpovědní formulář ,
e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce
  • vyřizuje interní a externí korespondenci - pro předsedu představenstva
  • metodicky řídí odbornou problematiku a její rozvoj - v rámci svěřené oblasti, metodika projevů
  • navrhuje digitální komunikační strategie pro mezinárodní sociální sítě
  • metodicky řídí vypracování předloh pro představenstvo a koncernové orgány - v rámci své působnosti
  • vypracovává projevy a přednášky - pro předsedu představenstva
  • navrhuje vývoj a realizaci komplexní komunikační strategie značky Škoda
  • vypracovává koncepci komunikačních strategií - pro předsedu představenstva
  • koordinuje zpracování podkladů pro jednání
  • požadujeme minimálně Bc. vzdělání
  • požadujeme znalost AJ na jednací úrovni
  • zkušenosti s obdobnou profesí vítány

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2023

Máte zájem o nabídku Odborný koordinátor projevy?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktualizováno před 4 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Odborný koordinátor projevy

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.