Volné pracovní místo  Odborný manažer prodeje - Praha a okolí.

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Náplň práce: prodejní a poradenská činnost, péče a rozšiř. portfolia zákazníků, zodpovědnost za jednotlivé obch. případy, pohledávky a KPI (klíčové ukaz. výkonu), vytváření dobrého jména, spolupr. s techn. úsekem a odd. marketingu.
Požadavky: VŠ/SŠ techn./ekon. směru, obch. dovednosti, vztah k techn. oblasti, praxe v prodeji podm., uživatelská znalost PC (MS Windows, internet), komun. znalost Aj/Nj výhodou, ŘP sk. B podm., bydliště v oblasti Praha – Mladá Boleslav - Nymburk výhodou, samostatnost, flexibilita, dobré vyjedn. schopnosti, příjemné vystupování.
Výhody: motivační bonus. systém, služ. auto, mobil, notebook, systém fir. školení a vzdělávání.
Zašlete životopis na mail.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016