Volné pracovní místo  Odborný manažer prodeje pro oblast Vyškov-Prostějov-Blansko-Brno

Lokalita Brno
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, pobočku firmy zabývající se výrobou a údržbou manipulační techniky, hledáme vhodné uchazeče na pozici odborného manažera prodeje pro region Praha a okolí.

Náplň práce:

Prodejní a poradenská činnost
Péče a rozšiřování portfolia zákazníků firmy ve svěřeném regionu
Zodpovědnost za jednotlivé obchodní případy, pohledávky a KPI (klíčové ukazatele výkonu) ve svěřeném regionu
Vytváření dobrého jména firmy v přiděleném regionu

Co požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
Obchodní dovednosti, vztah k technické oblasti
Praxe v prodeji podmínkou
Uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)
Komunikativní znalost Aj nebo Nj výhodou
ŘP sk. B podmínkou
Bydliště v oblasti Vyškov – Prostějov - Blansko - Slavkov u Brna
Samostatnost, flexibilita, dobré vyjednávací schopnosti, příjemné vystupování

Co nabízíme:

motivující platové ohodnocení včetně motivačního bonusového systému
služební automobil, mobilní telefon, notebook
systém firemního školení a vzdělávání
zajímavé firemní benefity (dodatková dovolená, penzijní a úrazové pojištění, závodní lékařská péče, bezplatná právní klinika, psychologická poradna a další)