Volné pracovní místo  ODBORNÝ PORADCE PRO ZPROSTŘEDKOVÁNÍ, KoP SUŠICE

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 170 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Hlavní náplň činnosti:
  • evidence uchazečů a zájemců o zaměstnání
-. zprostředkování zaměstnání uchazečů a zájemců o zaměstnání
  • vedení spisů
  • zpracování rpzhodnutí ve správním řízení na úseku zprostředkování
  • komunikace se zaměstnavateli
Kvalifikační a další požadavky:
  • ukončení minimálně SŠ maturitou
  • velmi dobrá uživatelská znalost MS Office ( Word , Exel )
  • praxe v oblasti státní správy - výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • práce s lidmi, komunikační dovednosti profesionální vystupování, asertivní chování, emoční odolnost
  • svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
  • schopnost pracovat v týmu, nekonfliktní osobnost, psychická odolnost vůči zátěži a stresu.
Pracovní podmínky:
platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9.platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci.
  • pružná pracovní doba - plný úvazek
  • předpokládaný nástup: 1.9.2016
  • pracovní poměr na dobu určitou/zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou/
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete elektronicky motivační dopis s uvedením
názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 22.8.2016 včetně na
e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo písemně na adresu: Úřad práce České republiky, Kontaktní pracoviště Sušice, Nádražní 1226,Sušice 342 01

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016