Volné pracovní místo  ODBORNÝ PRACOVNÍK/-ICE - ODD. FYZIOLOGIE A PSYCHOLOGIE PRÁCE

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

ODBORNÝ PRACOVNÍK/-ICE - ODD. FYZIOLOGIE A PSYCHOLOGIE PRÁCE
  • PP na dobu neurčitou, nástup dle dohody
  • Náplň práce: měření a vyšetřování ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž). Provádění odběrů vzorků a vyhodnocování laboratorních vyšetření. Poradenská a konzultační činnost. Více informací na použijte odpovědní formulář
  • Požadujeme: VŠ vzdělání - obor Odborný pracovník v ochraně veřejného zdraví, případně obor Ochrana veřejného zdraví. Odborná způsobilost k výkonu zdravotnického povolání v oboru Odborný pracovník/Asistent v ochraně a podpoře veřejného zdraví s atestací Hygiena a epidemiologie - vítána, ŘP skup. B
  • Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky 2 sick days
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016