Volné pracovní místo  ODBORNÝ PRACOVNÍK/ICE - Oddělení faktorů prostředí, Oddělení ovzduší

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 130–45 190 Kč / měsíc

smlouva na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Náplň práce
  • obsluha měřících stanic pro kontinuální odběry a měření venkovního ovzduší
  • měření fyzikálních a chemických faktorů v pracovním a komunálním prostředí
  • příprava a výběr měřících míst
  • zpracování výsledků měření a protokolů z měření
  • provádění odborných prací spojených s měřením
  • provádění měření i mimo standardní pracovní dobu (včetně noční práce)
  • provádění odborných prací v laboratoři
  • vedení evidence objednávek
  • řízení motorového vozidla (často delší vzdálenosti)
Požadavky pro přijetí
  • VŠ (SŠ) technického, chemického nebo přírodovědného směru
  • praxe v laboratoři výhodou (zkušenost při práci s měřicí technikou)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Office), vedení administrativní agendy
  • samostatnost, odpovědnost, flexibilita, komunikativnost, spolehlivost
  • dobrý zdravotní stav a fyzická kondice
  • ŘP skupiny B
Místo výkonu práce - ZÚ České Budějovice
Nástup - dle dohody
Zaměstnanecké výhody a benefity
  • práce na plný úvazek
  • platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny sick days
  • stravenkový paušál
Nabídky v podobě strukturovaného životopisu zasílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář
použijte odpovědní formulář
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenkový paušál, služební MT, OOPP

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 27.3.2024