Volné pracovní místo  Odborný pracovník laboratoře

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–35 000 Kč / měsíc

PREVENTADO medical s.r.o. disponuje autorizovanou laboratoří ergonomie a fyziologie práce.

V současnosti hledáme na hlavní pracovní poměr do týmu nové kolegy na pozici "Odborný pracovník laboratoře“.

NÁPLŇ PRÁCE:
  • měření lokální svalové zátěže
  • měření celkové fyzické zátěže
  • měření pracovních poloh
  • ergonomické screeningy, analýzy, odborné posudky
  • zpracování kategorizace prací
  • přednášková činnost na odborných konferencích
  • komunikace s klientem s důrazem na klientský přístup
  • dodržování systémových a odborných standardů laboratoře
  • úzká spolupráce s ostatními kolegy
  • poměr práce v kanceláři a v terénu 70:30

POŽADUJEME:
  • odpovídající vzdělání (VOŠ nebo VŠ, Bc., Mgr. - zdravotnické obory)
  • v případě nezdravotnického oboru ochota dodělat si zdravotnické minimum
  • praxi v oboru (výhodou, ne podmínkou)
  • analytické myšlení
  • výborné komunikační schopnosti
  • klientsky orientovaný přístup
  • velmi dobrou znalost PC
  • řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat po celé ČR

NABÍZÍME:
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci v příjemném kolektivu
  • podpora vzdělávání
  • možnost profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • systém benefitů
  • flexibilní pracovní doba při práci v kanceláři
  • nástup dle domluvy

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2017