Volné pracovní místo  Odborný pracovník obchodu (komerční)

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Naskové 1189/1, Košíře, 150 00 Praha 5
Kontakt: Jan Fojtík, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
Přijmeme obchodníka, SŠ, uchazeči se zkušenostmi z oblasti polygrafie budou upřednostněni.

Hlavní pracovní náplň: aktivní vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající, nabízení našich produktů a služeb, samostatná tvorba cenových nabídek a kalkulací
Firma nabízí: k dispozici auto a mobil, obchodník má procenta z realizovaných zakázek

Zabýváme se výrobou širokého spektra P.O.S. produktů z kartonu, vlnité lepenky, papíru i jiných materiálů, jedná se o samostatnou práci, jak pro velké i menší reklamní agentury, tak přímo pro koncové prestižní klienty, vyrábíme jak velké série, tak i malé již od 1 ks na digitálních technologiích.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 10.10.2016