Volné pracovní místo  ODBORNÝ PRODEJCE KOUPELEN

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

POŽADUJEME: SŠ vzdělání - stavební nebo obchodní zaměření výhodou, vhodné i pro absolventy, pozitivní přístup k obchodu, praxe v oboru je vítaná, orientace na zákazníka, ochotu, vstřícnost a příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem a neustále si prohlubovat znalosti v oboru, zájem o oblast vybavení koupelen, obklady, dlažby, znalost práce na PC, spolehlivost a časovou flexibilitu.
NÁPLŇ PRÁCE: aktivní práce se zákazníky - zpracování cenové nabídky, objednání zboží, prodej zboží, odborné poradenství, řešení reklamací apod., práce s pokladní hotovostí, práce na vzorkovně spojená s vystavením zboží - tvorba cenovek, vystavování katalogů apod., práce s firemním programem při tvorbě nabídek, zakázek, prodeji
NABÍZÍME: zajímavou práci v silné a stabilní společnosti, úvodní zaškolení a navazující pravidelné školení sortimentu a zákaznického servisu, motivující platové ohodnocení závislé na dosažených výsledcích, práci v moderním pracovním prostředí.
Termín nástupu ihned nebo dohodou.
Nástupní mzda 20000 Kč, po zapracování prémie z realizovaných zakázek
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail použijte odpovědní formulář a do průvodního dopisu prosíme o zaslání souhlasu se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 101/2000 Sb.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.5.2017