Volné pracovní místo  Odborný rada

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 25 280–37 170 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prvotní kontakt:
tel.: použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář ,
e-mail: použijte odpovědní formulář použijte odpovědní formulář

rada/odborný rada, Pobočka Mladá Boleslav, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m. Praha

Státní pozemkový úřad přijme zaměstnance na pozici „rada/odborný rada,
Pobočka Mladá Boleslav, Krajský pozemkový úřad pro Středočeský kraj a hl. m. Praha“.
Výběrové řízení

SLUŽEBNÍ NÁPLŇ
zajišťování provozních a jiných činností v agendě správy majetku státu,
zajišťování správy a údržby majetku státu, např. užívacích vztahů,
administrativní zajišťování zadávání veřejných zakázek podle zákona č. 134/2016 Sb., a platných řídících dokumentů, zejména v agendě pozemkových úprav.

POŽADAVKY NA POZICI
minimální věk 18 let
svéprávnost,
trestní bezúhonnost,
zdravotní způsobilost,
minimálně vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském nebo magisterském studijním programu,
české občanství nebo jiného členského státu Evropské unie (který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru),
komunikativnost.

NABÍZÍME VÁM
Benefity poskytované státním zaměstnancům/zaměstnancům Státního pozemkového úřadu – Kariéra – Státní pozemkový úřad (spucr.cz)

Místo výkonu práce: Mladá BoleslavPracovní poměr na dobu: NeurčitouPlatová třída: 11.
Termín předpokládaného nástupu: 1.8.2023

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2023

Máte zájem o nabídku Odborný rada?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Eva Kozlová, Mgr.Roman Hanzlík z Státní pozemkový úřad

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Odborný rada

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.