Volné pracovní místo  odborný referent/vrchní referent v oddělení aktualizace KN

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 710–31 820 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nabízíme:
  • pracovní poměr na dobu určitou s pracovním úvazkem 40 hodin týdně (zástup na služebním
místě za státní zaměstnankyni na rodičovské dovolené, v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů)
  • odměňování v souladu se zákonem o státní službě a nařízením vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců, v závislosti na délce dosažené praxe, zařazení v 9. platové třídě – platová tabulka dle přílohy č. 2 nařízení vlády
  • systém zaměstnaneckých a sociálních výhod (pět týdnů dovolené, příspěvek zaměstnavatele na stravování, FKSP)
  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost dalšího osobnostního a profesního rozvoje
Náplň práce:
  • vedení protokolů v řízeních informačního systému katastru nemovitostí;
  • zpracování návrhů aktualizace údajů souboru popisných informací nemovitostí a souboru geodetických informací katastru nemovitostí
  • spolupráce při provádění revizí katastru nemovitostí (včetně šetření v terénu)
Požadujeme:
  • minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou, popř. vyšší odborné vzdělání
  • vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, odpovědnost
  • dobrý písemný a ústní projev
  • týmový a iniciativní přístup
  • znalost práce na PC
  • praxe v oblasti zeměměřictví a katastru nemovitostí výhodou
Termín nástupu: 15. dubna 2024, případně dle dohody, pracovní poměr na dobu určitou, zástup za nemoc a následně za MD a RD
Místo nástupu: Katastrální úřad pro Vysočinu, Katastrální pracoviště Pelhřimov, U Stínadel 1316, 39301 Pelhřimov
Nabídku se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte v elektronické podobě na adresu: použijte odpovědní formulář resp. v písemné formě na adresu Mgr. Alena Petrová, Katastrální úřad pro Vysočinu, Katastrální pracoviště Pelhřimov, U Stínadel 1316, 39301 Pelhřimov, a to nejpozději do 28.3.2024.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.4.2024