Volné pracovní místo  Odborný referent

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 100–31 820 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt písemný, výběrové řízení.

Požadujeme:
  • výbornou znalost práce na PC (MS Office, internet, GIS či CAD)
-řidičský průkaz sk. B
  • komunikace v jednom cizím jazyce (AJ, NJ, PL)
  • komunikační schopnosti, schopnost samostatného jednání
  • pečlivost, přesnost, psychická odolnost, ochota se vzdělávat, dobrý zdravotní stav

Stručná náplň práce:
  • Energetický management obce dle ISO 50001, komunitní energetika, energetická koncepce, energetika příspěvkových organizací a bytového hospodářství
  • Silniční hospodářství dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů
  • Ochrana přírody a krajiny dle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů
  • ostatní administrativa

Výhodou:
  • Praxe v oboru energetik, správa staveb nebo dotační management
  • ZOS v oblasti veřejné správy
  • Praxe v oboru veřejné správy – řešení přenesené působnosti dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů
  • Zkušenost s dotačním managementem

Na uvedeném pracovním místě proběhne výběrové řízení – přihlášky podávat do 30.4.2024 do 12,00 (zasílat na adresu OÚ Česká Ves nebo osobně, případně datovou schránkou: dy5aqbf v zalepené obálce. Obálku označit: Výběrové řízení - odborný referent

Náležitosti přihlášky:
  • přihláška ( základní osobní údaje, kontakt, datum a podpis)
  • strukturovaný profesní životopis
  • originál nebo ověřená kopie výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • osvědčení o absolvovaných kurzech a školeních

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - příspěvek na stravu, na dovolenou

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2024