Volné pracovní místo  ODBORNÝ SKLADNÍK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Máme zkušený tým skladníků, mezi které hledáme dalšího kolegu. Pokud se nebojíš pořádné práce a umíš zabrat, když je potřeba, tak tě rádi přivítáme mezi nás. Jednokolový osobní pohovor bude probíhat přímo v centrálním skladu v Čimelicích.

Náplň práce:
  • Každodenní manipulace s břemeny 15 až 20 kg
(dlažba, koupelnová keramika, kuchyňské skříňky)
  • Balení a výdej zboží, práce se čtečkou
  • Vykládky a nakládky kamionů
  • Úklid skladu

Požadujeme:
  • Týmového ducha a ukončené vzdělání
  • Vysoké pracovní nasazení a dochvilnost
  • Vstřícnost a příjemné vystupování
  • Spolehlivost a ochotu dodělat rozdělanou práci
  • Znalosti v oboru vítány
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:
  • Garantovaná nástupní mzda po dobu zaškolení 23 000,- Kč
  • Po zapracování průměr ve skladu 28 000,- Kč
  • Ohodnocení závislé na dosaženém osobním výkonu - (základní mzda + výkonnostní složka)
  • Práce ve 2 směnném provozu
  • Zázemí české rodinné a prosperující firmy
  • Úvodní zaškolení a pomocnou ruku od kolegů
  • Systém zaměstnaneckých výhod, včetně příspěvku na stravné
  • 5 týdnů dovolené
  • PŘÍSPĚVEK NA DOPRAVU dle vzdálenosti - 400 až 1 200,- Kč
  • Nástup možný ihned

Pokud máš o nabízenou pozici zájem, pošli nám životopis spolu s motivačním dopisem na adresu použijte odpovědní formulář a do předmětu zprávy, prosím napiš: "Odborný skladník Čimelice", abychom poznali, na jakou pozici a pobočku se nám hlásíš!
Do motivačního dopisu prosím připoj souhlas se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 101/2000Sb.
Pokud tvá reakce nebude obsahovat životopis a motivační dopis, nebudeme moci zpátky reagovat.
PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU SI DOMLUVTE SCHŮZKU NA TEL. použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 23.7.2019