Volné pracovní místo  Odborný technik elektro - zástupce vedoucího údržby

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 38 000–60 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prvotní kontakt:
tel.: použijte odpovědní formulář , Po - Pá v době 8 - 14 hod
e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • servis a údržba halové vzduchotechniky
  • preventivní údržba technologických zařízení
  • diagnostika a odstraňování poruch na zařízení
  • kontrolní činnost
  • obsluha veškerých zařízení provozovaných firmy TG Service a.s., včetně drobných oprav řídících systémů
  • orientace v projektové dokumentaci
  • samostatná práce na elektrickém zařízení
  • veškeré opravy VZT zařízení, včetně havárií
  • evidence elektrického přenosného nářadí z pohledu revizí
  • vyřízení veškerých revizních zkoušek el. přenosného nářadí
  • prezentace společnosti včetně získávání nových zakázek či zákazníků
  • logistika - zajištění chodu, sledování technických kontrol na vysokozdvižných vozících
  • řízení zakázky a příprava k fakturaci servis dopravníkové techniky
  • zpracování podkladů pro vyřazování evid. majetku (el. přenos. nářadí)
  • sledování + zajištění kalibrací na měřících přístrojích včetně evidence (na svém pracovišti)

Požadavky:
  • elektrotechnické vzdělání
  • doklad o odborné způsobilosti v elektrotechnice, vyučení v oboru elektro podmínkou
  • základní znalost práce na PC, ŘP
  • zkušenost s vedením týmu
  • komunikativnost, pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:
  • pracoviště: areál ŠKODA Auto a.s. Mladá Boleslav
  • kompletní zaškolení
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti
  • práce s nejmodernější špičkovou technikou
  • práce na dobru neurčitou po roce
  • příležitost k osobnímu a profesnímu růstu

Zaměstnanecké výhody:
Mimořádné odměny,
5 týdnů dovolená, stravenky

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2024 do 31.12.2025

Máte zájem o nabídku Odborný technik elektro - zástupce vedoucího údržby?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jiří Hanč z TG SERVICE a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Odborný technik elektro - zástupce vedoucího údržby

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.